Prekės kodas: PL05-E26STGREEN
| Gamintojas: | Engwe |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Moteriškas |
| Dviračio šakė | Amortizuojanti |
| Galinis amortizatorius | Nėra |
| ELEKTRINĖ SISTEMA | |
| Baterijos talpa (Ah) | 16 |
| Baterijos talpa (V) | 48 |
| Baterijos talpa (Wh) | 768 |
| Variklio galia | 750 W (70 Nm) |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano |
| Priekinis žvaigždžių blokas | 36T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney 7-pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano 14–28T |
| Grandinė | KMC |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Tektro |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 26 |
| Padangos | 26 x 4.0 universalios |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Aliuminis |
| Vairo iškyša | Reguliuojamo kampo |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Hibridiniai/Krosiniai |
| Apytikslis svoris, kg | 33.5 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 150 kg |
Sunaikinkite seną automobilį ir gaukite 500 eur APVA kompensaciją šiam dviračiui. Maksimali kompensacijos suma 1000 eur (įsigijant 2 elektrinius dviračius)
Daugiau informacijos nuorodoje https://dviraciuarena.lt/apva-kompensacija-dviraciams
ENGWE E26 ST – tai patvarus ir moderniai dizainuotas elektrinis fat bike su 26 colių padangomis. Variklis iki 1000W leidžia įveikti statesnes įkalnes, o Shimano 7 pavarų sistema užtikrina sklandų judėjimą. Dviguba hidraulinė stabdymo sistema, storos padangos ir efektyvi amortizacija suteikia saugų ir komfortišką važiavimą.
Baterija su 48V, 16Ah talpa užtikrina ilgą nuvažiuojamą atstumą. Greičio ir kelionės informaciją matote ryškiame skydelyje. Dviratis turi priekinius ir galius diskinius hidraulinius stabdžius, LED žibintus, patogų sėdynės vamzdį bei platus vairą. Jis tinka žmonėms iki 150 kg, rekomenduojamas ūgis nuo 170 cm iki 200 cm.
Techniniai duomenys:
Pakuotėje: 1 x ENGWE E26 ST dviratis 1 x EU pakrovėjas 1 x Instrukcija
24 mėn. garantija.