Prekės kodas: DE20-525-00160
| Gamintojas: | Bulls |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Dviračio šakė | Aliuminė |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Nėra |
| Stabdžių tipas | Nėra |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 12 |
| Padangos | Pripučiamos (57-203) |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Nereguliuojamas |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Paskirtis | Apytikslis amžius 2+ metai |
| Apytikslis svoris, kg | 5 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 25 kg |
| Ūgis dviratininko, cm | 85-130 cm |
UŽ PIRMUS ŽINGSNIUS Į DVIRAČIŲ PASAULĮ
Su Tokee Runner jaunieji dviratininkai žengia pirmuosius žingsnius į dviračių pasaulį. Tvirtas BULLS balansinis dviratis padeda lavinti pusiausvyros pojūtį bei visus svarbiausius motorinius įgūdžius, reikalingus vėlesniam važiavimui dviračiu.
Šis balansinis dviratis – puikus pasirinkimas vaikams, norintiems išmokti jausti pusiausvyrą ir pasiruošti tikram dviračių pasauliui! Svoris - tik 5 kg