Prekės kodas: DE01-00004488
| Gamintojas: | Puky |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Dviračio šakė | Aliuminė |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Nėra |
| Priekinis žvaigždžių blokas | 28T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Nėra |
| Galinis žvaigždžių blokas | 15T |
| Grandinė | KMC |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Tektro |
| Stabdžių tipas | V-brake stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 18 |
| Padangos | Beyond 18 x 1.5 |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Aliuminis |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Paskirtis | Apytikslis amžius 4-5 metų |
| Apytikslis svoris, kg | 6,1 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 60 kg |
| Ūgis dviratininko, cm | 110-120 cm |
• Puky LS-PRO aliuminis rėmas • Standus amortizatorius • 1 pavaros sistema • V-Brake tipo stabdžiai • Kenda padangos • Sveria tik 6,6 kg PUKY LS-PRO 18 suteikia vaikams visišką dviračio kontrolę dėl itin lengvų komponentų, tokių kaip ergonomiškas rėmas, šakė ir švaistiklis. LS-PRO 18 sveria tik 6,60 kg .Stabdymo procesas taip pat yra kontroliuojamas ir saugus dėl specialiai vaikams sukurto V formos stabdžio. Stabdymo jėga puikiai dozuojama ir tolygiai perduodama. Nuo 4 metų amžiaus arba 105 cm ūgio PUKY LS-PRO 18 yra optimalus kompanionas sportinėse ekskursijose. Slėgio taškai adé! - Specialiai vaikams sukurtas balnelis yra reguliuojamo aukščio ir gaminamas netrikdant balno užvalkalo siūlių. Neslystantys pedalai su integruotais atšvaitais garantuoja didelį sukibimą greitėjant ir apsaugo nuo slydimo kojomis. Apropos apsauga! - PUKY LS-PRO 18 vietoj grandinės dėklo sumontavo stilingą HEBIE Chainlooper. Tai apsaugo ne tik nuo griebimo pavaroje, bet ir nuo nešvarumų ant drabužių. Mūsų PUKY LS-PRO 18 tiekiamas su šoniniu stovu, skambučiu ir sportišku Ahead kotu