Prekės kodas: EE02-425204-8262039
| Gamintojas: | Scott |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Dviračio šakė | Aliuminė, standi |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SL-RS36-7R RevoShift |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Prowheel 36T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TY300; 7 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500-7 14–28T |
| Grandinė | KMC Z7 |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Tektro HD-M276 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 20 |
| Padangos | Kenda Booster, 20x2.2" |
| Stebulės | Priekinė: (Formula 5×100 mm); Galinė: (Formula 5×135 mm) |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | HL Alloy 560 mm |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Paskirtis | Apytikslis amžius 5–7 metų |
| Apytikslis svoris, kg | 9.3 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 50 kg |
| Ūgis dviratininko, cm | 125-135 cm |