Prekės kodas: DE20-505-780
| Gamintojas: | Pegasus |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Vyriškas |
| Dviračio šakė | SR SUNTOUR M3010 50mm |
| Šakės tipas | Amortizuojanti |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 3 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | SHIMANO SL-RS36 Revoshift |
| Priekinis žvaigždžių blokas | 42/32/22T |
| Galinis pavarų perjungėjas | SHIMANO Tourney RD-TY200; 6 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | SHIMANO MF-TZ500-7, 14-28T |
| Grandinė | KMC, Z-6 |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | TEKTRO 855-AL-EN |
| Stabdžių tipas | V-brake stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 26 |
| Padangos | VEE TIRE City Cruz 47-559 |
| Stebulės | Priekinė: (Shimano DH-C3000-1N); Galinė: (Formula OV-31R) |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Reguliuojamo aukščio |
| Vairo iškyša | Quill stem ( reguliuojamo aukščio) |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Miesto |
| Apytikslis svoris, kg | 14 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 135 kg |