Prekės kodas: PL05-P275SEGY
| Gamintojas: | Engwe |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Moteriškas |
| Dviračio šakė | Amortizuojanti |
| Galinis amortizatorius | Nėra |
| ELEKTRINĖ SISTEMA | |
| Baterijos talpa (Ah) | 13 |
| Baterijos talpa (V) | 36 |
| Baterijos talpa (Wh) | 468 |
| Variklis | Bafang 250W hub motor |
| Variklio galia | 250W (42 Nm) |
| Baterija | 36V 13Ah LG |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano RevoShifter |
| Priekinis žvaigždžių blokas | 40T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney; 7 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano 14-28T |
| Grandinė | Shimano |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Tektro |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 27.5 |
| Padangos | 27.5 × 1.95 |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Aliuminis; 620 mm |
| Vairo iškyša | Reguliuojamo kampo |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Miesto |
| Apytikslis svoris, kg | 24.4 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 120 kg |