Prekės kodas: DE20-636-219
| Gamintojas: | Pegasus |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Moteriškas |
| Dviračio šakė | SR SUNTOUR CR-8V-P 40mm |
| Šakės tipas | Amortizuojanti |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Vidinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | SHIMANO Nexus SL-C3000-7 Revo Shifter |
| Priekinis žvaigždžių blokas | SR SUNTOUR CW17-SCX 38T |
| Galinis pavarų perjungėjas | SHIMANO Nexus SG-C3001; 7 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | SHIMANO SM-7C25 18T |
| Grandinė | KMC Z-1 |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | TEKTRO AL-855 |
| Stabdžių tipas | V-brake stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 28 |
| Padangos | VeeTire City Cruz 44-622 |
| Stebulės | Priekinė: (SHIMANO DH-C3000-1N); Galinė: (SHIMANO Nexus SG-C3001-7C) |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Reguliuojamo aukščio |
| Vairo iškyša | Reguliuojamo kampo |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Miesto |
| Apytikslis svoris, kg | 17,9 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 135 kg |