Prekės kodas: DE20-676-037
| Gamintojas: | Zemo |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Vyriškas |
| Dviračio šakė | SR Suntour Mobie 45 Air LOR DS, 80 mm eiga |
| Galinis amortizatorius | Nėra |
| ELEKTRINĖ SISTEMA | |
| Baterijos talpa (Ah) | 17.4 |
| Baterijos talpa (V) | 36 |
| Baterijos talpa (Wh) | 625 |
| Variklis | Bosch Performance Line CX Gen4 |
| Variklio galia | 250W (85 Nm) |
| Baterija | Bosch PowerTube 625 (eBike System 2) |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Vidinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano |
| Priekinis žvaigždžių blokas | FSA CK-220, 50T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Inter-5 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Gates CDX, 24T |
| Grandinė | Gates Carbon Drive CDX (diržas) |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Magura MT4e |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 28 |
| Padangos | Schwalbe Marathon E-Plus, 28 x 2.0" |
| Stebulės | Priekinė: (Shimano E-THRU), Galinė: (Shimano FH-MT400) |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Reguliuojamo aukščio |
| Vairo iškyša | Reguliuojamo kampo |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Miesto |
| Apytikslis svoris, kg | 27 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 150 kg |