Prekės kodas: PL07-LUNABELTWHITE
| Gamintojas: | Kita |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | 6061 aliuminis |
| Rėmo tipas | Unisex |
| Dviračio šakė | Aliumininė, be amortizacijos |
| Galinis amortizatorius | Nėra |
| ELEKTRINĖ SISTEMA | |
| Baterijos talpa (Ah) | 10.4Ah |
| Baterijos talpa (V) | 36V |
| Baterijos talpa (Wh) | 374wh |
| Variklis | Ananda R400 |
| Variklio galia | Ananda R400, 36V/250W, 25km/h, Torque sensor |
| Baterija | 36V 10.4Ah 374wh Lithium Battery |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Diržinė vienos pavaros |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | GATES |
| Grandinė | Diržas: GATES ST |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | TEKTRO T27 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 28 |
| Padangos | CST C-1635 28''*2.0 |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | 6061 aliuminis, 635mm |
| Vairo iškyša | TDS-D636B-8FOV 6061 Aluminum alloy, tool adjustable |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Elektrinis |
| Maksimali apkrova, kg | 125 |