Prekės kodas: PL05-P20WHITE
| Gamintojas: | Engwe |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Unisex |
| Dviračio šakė | Aliuminė |
| Galinis amortizatorius | Nėra |
| ELEKTRINĖ SISTEMA | |
| Baterijos talpa (Ah) | 9.6 |
| Baterijos talpa (V) | 36 |
| Baterijos talpa (Wh) | 345 |
| Variklio galia | 250 W (42 Nm) |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Vienos pavaros |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Nėra |
| Priekinis žvaigždžių blokas | 44T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Nėra |
| Galinis žvaigždžių blokas | 18T |
| Grandinė | Diržas |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Tektro |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 20 |
| Padangos | Kenda K-Shield 20 x 1.95 |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Reguliuojamo aukščio |
| Vairo iškyša | Nėra |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Sulankstomi |
| Apytikslis svoris, kg | 18.5 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 120 kg |
TURIME VIETOJE !!!
Engwe P20 yra naujas pasaulinis hitas. Tai kokybiškas ir patvarus elektrinis dviratis, kuris tinka sklandžiam miesto ir užmiesčio kelionių stiliui. Jis pasižymi aukščiausia gamybos kokybe, lengvu surinkimu ir naudojimu bei puikiais techniniais savybėmis:
Trūkumai:
https://m.technologijos.lt/cat/17366/article/S-159989?utm_source=mt4