Prekės kodas: DE20-636-391
| Gamintojas: | Pegasus |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Vyriškas |
| Dviračio šakė | SR Suntour NEX-E25 DS CTS HLO, 63 mm |
| Šakės tipas | Amortizuojanti |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 3 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SL-M3100 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano Alivio FC-T4010; 48/36/26T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Alivio RD-M3100 SGS; 9 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG200-9; 11-34T |
| Grandinė | KMC HG53 |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Shimano BR-MT200 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 28 |
| Padangos | Supero Optima Safe (47-622) |
| Stebulės | Priekinė: (SHIMANO DH-3D32QR); Galinė: (FORMULA DC-22QR) |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Aliuminis |
| Vairo iškyša | Reguliuojamo kampo |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Miesto |
| Apytikslis svoris, kg | 17,5 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 135 kg |