Prekės kodas: DE20-633-02817
| Gamintojas: | Bulls |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Dviračio šakė | Aliuminė |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Nėra |
| Priekinis žvaigždžių blokas | 25T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Nėra |
| Galinis žvaigždžių blokas | 16T |
| Grandinė | KMC, Z41 |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | TEKTRO |
| Stabdžių tipas | V-brake stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 14 |
| Padangos | STYX Lite Pacer 40-305 |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Paskirtis | Apytisklis amžius 3-4 metai |
| Apytikslis svoris, kg | 7 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 50 kg |
| Ūgis dviratininko, cm | 90-100 cm |
Bulls Tokee 14 – tai puikus pasirinkimas vaikams, kurie mokosi važiuoti dviračiu ir nori patirti pirmąsias savarankiškas keliones. Jo lengvas ir patvarus rėmas užtikrina stabilumą, o 14 colių ratai padeda išlaikyti pusiausvyrą ir lengvai įveikti įvairius paviršius.
Kodėl verta rinktis Bulls Tokee 14 ?
Bulls Tokee 14 – tai puikus pirmasis dviratis, kuris padės vaikui įgyti vairavimo įgūdžių ir užtikrins saugų bei smagų važiavimą!