Prekės kodas: DE01-00001518
| Gamintojas: | Puky |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Dviračio šakė | Aliuminė |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Nėra |
| Priekinis žvaigždžių blokas | 28T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Nėra |
| Galinis žvaigždžių blokas | 15T |
| Grandinė | KMC |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Tektro |
| Stabdžių tipas | V-brake stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 18 |
| Padangos | Beyond 18 x 1.5" |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Aliumininis |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Paskirtis | Apytikslis amžius 4–5 metų |
| Apytikslis svoris, kg | 6,1 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 60 kg |
| Ūgis dviratininko, cm | 110-120 cm |