Prekės kodas: DE01-00004492
| Gamintojas: | Puky |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Dviračio šakė | Aliuminė |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano TOURNEY SL-RV200 7s |
| Priekinis žvaigždžių blokas | 32T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney 7 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | 13-28T |
| Grandinė | Shimano |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Tektro |
| Stabdžių tipas | V-brake stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 20 |
| Padangos | Beyond 20 x 1.5 |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Aliuminis |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Paskirtis | Apytikslis amžius 5-7 metai |
| Apytikslis svoris, kg | 7,8 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 60 kg |
| Ūgis dviratininko, cm | 125-135 cm |
• Puky LS-PRO aliuminis rėmas • Standus amortizatorius • 1 pavaros sistema • V-Brake tipo stabdžiai • Shimano Tourney 7 pavaros • Kenda padangos • Sveria tik 7,8 kg PUKY LS-PRO 20 yra daug lengvų komponentų, tokių kaip aliuminio rėmas, aliuminio šakė ir aliuminio švaistikliai. LS-PRO 20-7 sveria tik 7,80 kg. Dėl to važinėtis dviračiu ypač smagu. Ypatingas akcentas yra tai, kad sumontavome vienintelį pasaulyje vaikams pritaikytą V formos stabdį. Taigi vaikai gali tiesiog geriau reguliuoti stabdymo jėgą ir išvengti staigių stabdžių. 1 greičių žvaigždutė, naudojama kartu su 7 greičių pavarų perjungikliu, yra lengva, ergonomiška ir, svarbiausia, intuityviai naudojama. 7 pavaros leidžia lengvai važiuoti įkalnėje ir nuokalnėje, o mažieji dviratininkai patogiai įsibėgėja. Bendrą PUKY LS-PRO 20 komplektaciją užbaigia neslystantys pedalai su atšvaitų komplektu, šoninis stovas ir skambutis. PUKY LS-PRO 20 yra sidabro-uogų, sidabro mėlynos ir sidabro-oranžinės spalvos.