Prekės kodas: DE20-685-157
| Gamintojas: | Bulls |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Vyriškas |
| Dviračio šakė | Bulls Lytro 35 SL Supreme LOR Air CTS Boost, 150 mm eigos |
| ELEKTRINĖ SISTEMA | |
| Baterijos talpa (Ah) | 15.4 |
| Baterijos talpa (V) | 36 |
| Baterijos talpa (Wh) | 555 |
| Variklis | BROSE FIT S-Mag PRO 25/90Nm |
| Variklio galia | 250W (90 Nm) |
| Baterija | FIT UltraCore 555 |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Deore SL-M6100-IR |
| Priekinis žvaigždžių blokas | FSA 165 mm, 36T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Deore RD-M6100-SGS Shadow Plus, 12 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano Deore CS-M6100-12, 10-51T |
| Grandinė | SHIMANO Deore CN-M6100 |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Shimano HB-MT400 (priekyje), Shimano FH-MT410-B (gale) |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 29 |
| Padangos | Schwalbe Nobby Nic Performance, 29x2.6" |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Sport-SL CCS |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Kalnų pilnos amortizacijos |
| Apytikslis svoris, kg | 25 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 150 kg |