Prekės kodas: DE01-00004340
| Gamintojas: | Puky |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Dviračio šakė | Plieninė |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Nėra |
| Priekinis žvaigždžių blokas | 28T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Nėra |
| Galinis žvaigždžių blokas | 15T |
| Grandinė | KMC |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Tektro |
| Stabdžių tipas | V-brake stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 18 |
| Padangos | Beyond (18 x 1.75) |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Reguliuojamo aukščio |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Paskirtis | Apytikslis amžius 4-5 metai |
| Apytikslis svoris, kg | 8,7 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 60 kg |
| Ūgis dviratininko, cm | 110-120 cm |
Atraskite PUKY dviratį YOUKE CLASSIC 18 - idealią transporto priemonę jauniesiems nuotykių ieškotojams! Šis dviratis, pritaikytas vaikams nuo 5 metų, su lengvu, bet tvirtu aliuminio rėmu užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą. Aliuminio ratlankiai suteikia ne tik patrauklų dizainą, bet ir aukštos kokybės naudą.
Dviratis turi du stabdžius ir reguliuojamą vairą bei balnelį, kurie leidžia jį pritaikyti vaikui augant. Specialiai sukurtas vaikiškas balnelis ir platus vairas užtikrina komfortą ir saugumą. PUKY saugos rinkinys ir miltelinė rėmo danga suteikia papildomą saugumą ir ilgaamžiškumą.
Dviratis sveria vos 8,7 kg, todėl vaikai lengvai jį valdo. YOUKE CLASSIC 18 sujungia saugumą, komfortą ir stilių, suteikiant unikalų dviračio patyrimą. Atraskite pasaulį su PUKY YOUKE CLASSIC 18 ir leiskite savo vaikui patirti laisvę ant dviejų ratų!