Prekės kodas: PL05-L203.0BOOSTBL
| Gamintojas: | Engwe |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Moteriškas |
| Dviračio šakė | Amortizuojanti |
| Galinis amortizatorius | Yra, 30 mm eiga |
| ELEKTRINĖ SISTEMA | |
| Baterijos talpa (Ah) | 13.5 |
| Baterijos talpa (V) | 48 |
| Baterijos talpa (Wh) | 648 |
| Variklio galia | 250 W (75 Nm) |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SL-M315-7R |
| Priekinis žvaigždžių blokas | 52T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TY300, 7 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano; 14-28T |
| Grandinė | C8R8 |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Tektro |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 20 |
| Padangos | 20 x 3.0 Urban Hybrid |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Reguliuojamo aukščio |
| Vairo iškyša | Nėra |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Sulankstomi |
| Apytikslis svoris, kg | 33.2 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 150 kg |