Prekės kodas: DE20-680-205
| Gamintojas: | Bulls |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Dviračio šakė | SR Suntour Mobie 25 LO Air, 75 mm eiga |
| ELEKTRINĖ SISTEMA | |
| Baterijos talpa (Ah) | 15.4 |
| Baterijos talpa (V) | 36 |
| Baterijos talpa (Wh) | 555 |
| Variklis | FIT |
| Variklio galia | 250W (70 Nm) |
| Baterija | FIT |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 1 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Deore SL-M5130-R |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Samox |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Deore RD-M5130-GS Shadow Plus, 10 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CS-LG600-10, 11-43T |
| Grandinė | Shimano CN-LG500 |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | Tektro HD-T390 |
| Stabdžių tipas | Hidrauliniai diskiniai stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 28 |
| Padangos | Schwalbe Marathon E Plus 28 x 2,15 |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Reguliuojamo aukščio |
| Vairo iškyša | Reguliuojamo kampo |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Miesto |
| Apytikslis svoris, kg | 27,4 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 128 kg |