Prekės kodas: DE20-505-768
| Gamintojas: | Pegasus |
| DVIRAČIO RĖMAS | |
| Dviračio rėmas | Aliuminis |
| Rėmo tipas | Vyriškas |
| Dviračio šakė | SR Suntour M‑3010‑P (63 mm) |
| Šakės tipas | Amortizuojanti |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų tipas | Išorinės |
| Priekinių žvaigždžių skaičius | 3 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Revoshift SL‑RS36 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | SAMOX, SAC08-459, 48/38/28T |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TY200; 6 pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano MF‑TZ500‑6; 14‑28T |
| Grandinė | KMC Z‑6 |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžių sistema | TEKTRO 855-AL-EN |
| Stabdžių tipas | V-brake stabdžiai |
| RATAI/PADANGOS | |
| Ratų dydis | 28 |
| Padangos | VeeTire City Cruz 42‑622 |
| Stebulės | Priekinė: (SHIMANO DH-C3000-1N); Galinė: (FORMULA OV-31R) |
| VAIRO MECHANIZMAS | |
| Vairas | Reguliuojamo aukščio |
| Vairo iškyša | Reguliuojamo aukščio |
| BENDRA INFORMACIJA | |
| Dviračio tipas | Miesto |
| Apytikslis svoris, kg | 15,9 kg |
| Maksimali apkrova, kg | 135 kg |